פרויקטים

גרינבוקס - המלווה אתכם כל ימות השנה בניהול נכסים, ליווי מימוני וייעוץ משכנתאות, איתור נכסים וניהולם בכל רחבי ישראל
ע"י יצחק גרינוולד מציעה מגוון פרויקטים יוקרתיים ברחבי הארץ

כשהלב שלך בישראל...

הפרויקטים

צמוד ל'ירושלים של זהב', בלב ירושלים הפועמת, סמוך לבית הכנסת הגדול, שדרות ממילא והעיר העתיקה הולך ונבנה מתחם היוקרה החדש של ירושלים - ג'רוזלם ספיריט. מתחם מגורים אקסלוסיבי עם כל הלוקסוס, במבחר גדלים של דירות, קטנות וגדולות. מתאים למשקיעים עם הון עצמי החל מ-50%

צמוד לשכונת מקור ברוך, על צלע הרחובות יפו-הטורים וסמוך מאוד לשוק מחנה יהודה ורובע העסקים החדש של ירושלים, מתנוסס מגדל שלם-טאואר, המיועד לאוכלוסיית היוקרה. דירות גדולות ורחבות ידיים, עם לובי פרטי, חדר כושר, ספא ומתחמים ייעודיים פרטיים לדיירים בלבד.

במרכז העיר נתניה, 400 מטר בלבד מקו החוף, צמוד לטיילת שבשדרות ניצה, הולכים ונבנים ארבעה מגדלי יוקרה שיכילו דירות 4-5 חדרים. צפי לתשואה גבוהה עתידית, בשל הביקוש הרב לעיר החוף, התיירות והאוכלוסייה האיכותית שמאכלסת את העיר. הון עצמי נמוך בפריסה נוחה.

מתחם המגורים היוקרתי הבא של ישראל שילוב מושלם בין סביבה שקטה, מרכזי בילוי קרובים, איכות בנייה ותכנון מוקפד: 'מתחמי הסביונים' במזרח ראשון לציון, בשכונה החדשה שתיבנה על מחנה צריפין המתפנה, ע"י אפריקה ישראל מגורים ודניה סיבוס. שכונת הנרקיסים כולל 13 מגדלי מגורים בני 9-20 קומות - בארבעה מתחמי מגורים יוקרתיים על הפארק. לדיירים - חוויית מגורים, ולמשקיעים - שוכרים בעלי איתנות פיננסית לטווח ארוך. 'גרינבוקס' בהנהלת יצחק גרינוולד, תלווה את ההשקעה בשקיפות מלאה ובמקצועיות.

לגור בין כוכבים הכוכב החמישי בסדרת כוכבי היוקרה של 'בית וגן רזידנס' הפציע: הושלמה בנייתו של בניין הדגל מסדרת הכוכבים של חברת 'בית וגן רזידנס' - החמישי והמפואר ביותר בסדרת הכוכבים שנבנו ואוכלסו קודם לכן. בנייני כוכבי היוקרה שוכנים בתוך פארק ירוק, כשכאמור, התוצאה המוחשית היא שהכוכב החמישי הוא המפואר, המושלם והיוקרתי מכל שכניו: מגדל מגורים ברמת גימור של חמישה כוכבים ויותר. המיקום מוצלח ביותר, להשקעה או למגורים: בלב שכונת בית וגן החרדית - לצד מוסדות חינוך וישיבות, בתי מדרש ומרכזים רוחניים ידועים בירושלים - מתקיימים חיי קהילה תוססים. כמו כל ההצעות הנבחרות בקפידה של 'גרינבוקס' בניהולו של יצחק גרינוולד, גם פרויקט זה הינו מלווה באופן מלא בערבות בנקאית ע"י בנק הפועלים.

פרויקט " SAVYON VIEW ", המילה האחרונה בקולקציית היוקרה, במרכז העיר ירושלים. הוא פרויקט חדשני הממוקם בין הרחובות המרכזיים יפו והנביאים, ובו מגדל מגורים יוקרתי בן 27 קומות ובניין משרדים ומסחר בן 8 קומות. במגדל המגורים 170 דירות המצוידות במפרט איכותי עשיר ובעיצוב מודרני עכשווי בשילוב אבן ירושלמית וזכוכית טרנדית. העיצוב המרהיב של הפרויקט משלב בהרמוניה בנייה מודרנית עם בנייה ירושלמית מסורת ית. גולת הכותרת של הפרויקט היא מרפסת גן תלויה מרשימה וייחודית הממוקמת בקומה ה 21- , לרווחת דיירי הקומות הגבוהות, עם נוף פנורמי עוצר נשימה החושף את יופייה של העיר מלמעלה. לבחירתכם דירות 2-5 חדרים ופנטהאוזים המשקיפות אל הנוף המרהיב של העיר.

פרויקט "סביוני חריש" ומציעה דירות בעלות תכנון קפדני במיקום מושלם, עם הבטחת תשתיות מתקדמות, שירותים עירוניים, מערכת חינוך מצטיינת וכמובן עורקי תחבורה המאפשרים גישה לכל מקום. שכונת הפרחים בחריש, שבה יקום פרויקט "סביוני חריש", מגלמת את מכלול היתרונות, ויחד עם התכנון והביצוע המעולים של אפריקה ישראל, סביוני חריש יהפכו לפרויקט המבוקש בעיר, גם לאחר השלמתו ואכלוסו. פרויקט "סביוני חריש", כולל 384 דירות בנות 3, 4 ו 5- חדרים, פנטהאוזים ודירות גן, שייבנו ב 13- בנייני מגורים, בני 7-8 קומות כל אחד. בין אם אתם זוגות צעירים הרוכשים את דירתם הראשונה, משפחות עם ילדים קטנים, סבים וסבתות או משקיעים, יש לכם הזדמנות ליהנות מהזכות לקחת חלק פעיל בבניין עיר חדשה בישראל, מבלי להתפשר על הדרישות והצרכים שלכם בדירה, בבניין, בשכונה ובעיר. לבחירתכם דירות 3, 4 ו 5- חדרים, פנטהאוזים ודירות גן. אכלוס גמיש