נדלן מסחרי

 העסקים יוצאים לפארק

פארק העסקים החדש של מתחם צריפין, ממוקם בלב הארץ ובגישה נוחה לכל עורקי התחבורה הראשיים. הפרויקט ממוקם במרחק של 20 דקות נסיעה בלבד מתל אביב. בפרויקט יוקמו שני מגדלי משרדים בני 17 קומות שתחתן תמוקם קומת מסחר שתתפרש על השטח שלכל רוחב שני המגדלים וקטעי הגישור שביניהם. לובי הכניסה המפואר לכל בניין, עם 5 מעליות המשרדים ומעלית השרות, שני חדרי המדרגות והשירותים הקומתיים לצד ארבע קומות חניון תת קרקעיות - הופכים את מגדל המשרדים למודרני ומבוקש בקרב בעלי עסקים המבקשים לצאת מהעיר הסואנת, לשכון במרכז שבין ירושלים לתל אביב בלי הפקקים שבשתיהן, וליהנות משכירות במחיר הוגן.

כמו כל ההשקעות המוצעות ע"י חב' 'גרינבוקס' בניהולו של יצחק גרינוולד, בטוחות הפרויקט הינן יציבות וקשיחות:

ההשקעה שצומחת לגובה, יחד עם האורנים

פרויקט מרכז אורנים שוכן במיקום אסטרטגי בלב קהיליית העסקים התוססת של ירושלים - ברחוב כנפי נשרים 68. זהו מרכז מסחר ומשרדים תוסס וקיים, שעומד לשנות את פניו בפרויקט התחדשות עסקי של צמיחה לגובה ומתיחת פנים לכלל שטחי הציבור הוותיקים.

פרויקט מרכז אורנים מתעתד להיות מהמפוארים והיוקרתיים שברחוב כנפי נשרים. המבנה יעוצב במעטפת זכוכית ואלומיניום מודרנית וחדשנית ויהיה בולט במיוחד בסביבתו הבנויה בעיקר מאבן ירושלמית.

הפרויקט יכלול שיפוץ ועיצוב כללי של קומת הלובי, קומת הכניסה ותוספת בניה של 7 קומות חדשות על גג המבנה הקיים (בעל 4 הקומות, כאמור, ובסה"כ, יתנשא מרכז אורנים לגובה של 11 קומות - גבוה הרבה יותר ממרבית המבנים שבסביבתו המתנשאים לגובה של 6 קומות. מהמשרדים ב'מרכז אורנים' ניתן יהיה להשקיף על הנוף המדהים של הרי ירושלים או על שדרת העסקים המרכזית.

לכל היותר. בנוסף, לכל אחת מן הקומות יעוצב לובי מפואר שיהווה מתחם כניסה מרשים לכ-8-11 המשרדים שישכנו בכל קומה על שטח קמתי כולל של כ-1,440 מ"ר. מבחינת נוחות הגעה, זהו הרחוב המרכזי בשכונת גבעת שאול, השוכן על ציר הרכבת הקלה, מסוף האוטובוסים וגישה לכביש 16 העתידי שיחבר בין מרכז העסקים לכביש הבינעירוני ירושלים-ת"א. הגובה והעיצוב הייחודי של 'מרכז אורנים' יעניקו לו יתרון בולט על סביבתו. כמו כן, המבנה יכלול מעלית ואפשרות לחניה תת קרקעית שתושכר לבעלי המשרדים ולאורחיהם.

מלטשים לכם חוויית עסקים מושלמת בלב הסיטי של רמת גן, על עתודת הקרקע הגדולה האחרונה במתחם בורסת היהלומים, בין רחוב תובל לרחוב הרקון,מוקם היהלום שבכתר מתחם הבורסה, מגדל ספיר. המגדל האליפטי הוא נציג הדור הבא של מגדלי המשרדים ומתחמי העסקים בישראל ומציע סביבת עבודה ועסקים מושלמת, בלב מתחם העסקים של ישראל, לצד פיאצה אורבנית מעוצבת ובה בתי קפה ומסעדות. מגדל ספיר מתנשא לגובה של 40 קומות בשטח כולל של כ 60 אלף מ"ר ועוד 5 מרתפי חנייה בשטח של כ-30 אלף מ"ר. במגדל שולבו מערכות מתקדמות לבקרה וחיסכון באנרגיה ומשאבים בהתאם לתקינה הירוקה המחמירה, 13 מעליות מהירות וחכמות, לובאים מפוארים ועיצוב חדשני בסטנדרטים גבוהים. קירות מסך העוטפים את המגדל יוצרים תמונת נוף פנורמית מרהיבה, הנשקפת מכל חללי המשרד.